تشک رویا مدیکال ۴

معرفی تشک رویا مدیکال ۴

شرکت رویا همانند شرکت خوشخواب در تولید انواع محصولات خواب رونق بسیاری دارد و انواع مدل های مختلف (اولترا، مدیکال و بونل) را شامل می شود. این تشک ها اگرچه قیمت نسبتا بالایی دارند ولی قابلیت های منحصر بفردی را دارا هستند و اما اگر بدنبال یک تشک ارزان فاقد فنر هستید، تشک رویا مدیکال ۴ را خریداری کنید. میزان نرمی سفتی این تشک عددی معادل ۵٫۵ می باشد. تشک رویا مدیکال ۴ طبق آخرین استاندارد های پزشکی در سال ۱۳۹۳ در شرکت رویا با آخرین تکنولوژی صنعتی برای مشتریان ساخته شده است.

تشک رویا مدیکال ۴ به دلیل استفاده از اسفنج های چند لایه در رده تشک های طبی قرار گرفته است. تشک رویا مدیکال ۴ فاقد از هرگونه فنر میباشد و این امر موجب عدم انتقال لرزش و ارتعاش ناشی از غلط زدن می شود. تشک رویا مدیکال ۴ برای افرادی که عادت دراز کشیدن بروی سطوح نسبتا سفت و بدون حالت فنری را دارند گزینه ی مناسبی است و افرادی که از درد ناحیه ستون فقرات رنج میبرند این تشک را انتخاب می کنند. لایه های تشکیل شده در این نوع تشک همگی از اسفنج های با تراکم های ۳۰ و ۴۰ کیلویی هستند و از لحاظ میزان سفتی و نرمی از دیگر تشک های رویا مدل مدیکال نرم تر است، فقط در ساخت این نوع تشک از اسفنج های ضعیف تری استفاده شده است که باعث عمر کوتاه تشک می شود.

برای طراحی و زیبا شدن تشک رویا مدیکال ۴ از نقش‌ دوزی با پارچه سه لایه گردباف و پارچه ژاکارد استفاده شده است و ساختار اصلی لایه داخلی تشک از ریباند و اسفنج می باشد. ارتفاع این تشک ۲۱ سانتی متری بوده که با یک روتختی زیبا جلوه خاصی به اتاق خواب می بخشد. الیافی که در ساخت تشک رویا مدیکال ۴ استفاده شده، دارای قابلیت ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی می باشد و یک تشک ایده آل را برای کاربران فراهم ساخته است و در برابر رطوبت و تعریق بسیار مقاوم است.

تشک رویا مدیکال ۴ (Medical 4) قابلیت شستشو ندارد و از قابلیت مموری فوم هوشمند بهره نمی برد. مشتریان همراه با خرید این تشک می توانند یک محافط تشک رایگان هم دریافت کنند. تشک رویا مدیکال ۴ همانند دیگر تشک های گفته شده، در سایزهای متفاوت ساخته شده است و برای بوجود آوردن یک خواب با کیفیت بالا، بخوبی جریان هوا را تسهیل می کند و مناسب استفاده برای افراد میان سال و سالخورده می باشد. پس برای تهیه نمودن تشک رویا مدیکال ۴ از وب سایت ما دیدن کنید و آنرا با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X