تشک رویا مدیکال ۳

معرفی تشک رویا مدیکال ۳

تشک رویا مدیکال ۳ با توجه به طراحی ساختار و مواد اولیه بکار رفته در آن، یکی از بهترین نوع تشک طبی اسفنجی در ایران می باشد و برای وزن های متوسط و کسانیکه عادت به استفاده از تشک سفت دارند مناسب میباشد و پس از استفاده از تشک رویا مدیکال ۳ خواب خوبی را احساس خواهند کرد و کیفیت خواب بهبود می یابد. همانطور که ذکر شد این نوع تشک از نوعی اسفنج فشرده با چگالی های مختلف ساخته شده است و این امر باعث تراکم بالا و عمر طولانی تشک خواهد شد.

از آنجایی که تشک رویا مدیکال ۳ فاقد هرگونه فنر است غلت زدن و هرگونه حرکتی روی این تشک به هیچ نحو موجب تکان خوردن و ارتعاش در سایر نقاط تشک نمی شود و این ویژگی موجب می شود تا آرامش فرد در هنگام غلت زدن فرد دیگر، برهم نخورد. تشک رویا مدیکال ۳ سفت تر از تشک رویا مدیکال ۲ می باشد و معمولا پزشکان، تشک رویا مدیکال ۳ را برای سنین بالا، سالمندان و کسانی که دردهای عضلانی و استخوانی دارند، پیشنهاد می کنند.

ارتفاع این مدل ۲۲ سانتی متر می باشد که با یک روتختی زیبا جلوه خاصی به اتاق خواب شما می بخشد. لایه بندی تشک رویا مدیکال ۳ از تلفیق اسفنج و ریباند فشرده ساخته شده است به این صورت که در ناحیه میانی ریباند قرار داده شده و روی دو سطح بالایی و پایینی تشک از دو لایه اسفنج استفاده شده است و همین امر باعث افزایش کیفیت و کارایی تشک می شود. این نوع تشک از ضمانت ۵ ساله توسط شرکت رویا بهره میبرد.

پارچه بکار رفته در ساخت تشک رویا مدیکال ۳ همانند دیگر تشک های مشابه، از پارچه سه لایه گردباف نقش دوزی شده می باشد و الیافی که در داخل لایه های این تشک بکار رفته، دارای قابلیت ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی می باشد. این تشک مناسب تا وزن ۱۱۰ کیلوگرم میباشد. این تشک با دارا بودن ویژگی های فوق، سالیان دراز پاسخگوی مشکل پسندان بوده است.

تشک رویا مدیکال ۳ (Medical 3) قابلیت شستشو ندارد و از قابلیت مموری فوم هوشمند بهره نمی برد. افراد همراه با خرید تشک رویا مدیکال ۳ می توانند یک محافط تشک رایگان هم دریافت کنند. این تشک همانند دیگر تشک های گفته شده، در سایزهای متفاوت ساخته شده است و برای بوجود آوردن یک خواب با کیفیت بالا، بخوبی جریان هوا را تسهیل می کند و مناسب استفاده برای افراد میان سال و سالخورده می باشد. پس برای تهیه نمودن تشک رویا مدیکال ۳ از سایت ما دیدن کنید و آنرا با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X