تشک رویا مدیکال ۲

معرفی تشک رویا مدیکال ۲

اگر مدت هاست به دنبال یک تشک مرقون به صرفه و دارای خواص طبی اسفنجی، مابین تشک های رویا می گردید ما به شما تشک رویا مدیکال ۲ را پیشنهاد می دیهم، این تشک ها در وب سایت ما موجود می باشد.تشک رویا مدیکال ۲ تا وزن ۹۰ کیلوگرم را تحمل می کند و از ۵ سال تضمین کیفیت رویا بهره می برد و سالیان دراز پاسخگوی مشکل پسندان بوده است.

تشک رویا مدیکال ۲ به دلیل استفاده از اسفنج های فشرده و با تراکم بالا در رده تشک های طبی قرار گرفته است. این نوع تشک فاقد از هرگونه فنر میباشد و این امر موجب عدم انتقال لرزش و ارتعاش ناشی از غلط زدن می شود. تشک رویا مدیکال ۲ برای افرادی که عادت دراز کشیدن بروی سطوح نسبتا سفت و بدون حالت فنری را دارند گزینه ی مناسبی است و افرادی که از درد ناحیه ستوان فقرات رنج میبرند این تشک را انتخاب می کنند. لایه های تشکیل شده در این نوع تشک همگی از اسفنج های با تراکم های ۳۰ و ۴۰ کیلویی هستند و از لحاظ میزان سفتی و نرمی از تشک رویا مدیکال ۳ نرم تر است فقط فرق آنها در نوع اسفنج می باشد.

برای طراحی و زیبا شدن این تشک، از نقش‌ دوزی با پارچه سه لایه گردباف و پارچه ژاکارد استفاده شده است و ساختار اصلی لایه داخلی تشک از ریباند و اسفنج می باشد. ارتفاع تشک مذکور ۲۱ سانتی متری بوده که با یک روتختی زیبا جلوه خاصی به اتاق خواب می بخشد. الیافی که در ساخت این تشک استفاده شده، دارای قابلیت ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی می باشد و یک تشک ایده آل را برای کاربران فراهم ساخته است و یکی از ویژگی های خاص و منحصر بفرد تشک رویا مدیکال ۲ استفاده از اسفنج با برش CNC ‌و اسکلت Cell Pocket می باشد و در برابر رطوبت و تعریق بسیار مقاوم است.

تشک رویا مدیکال ۲ (medical2) قابلیت شستشو ندارد و از قابلیت مموری فوم هوشمند بهره نمی برد. افراد همراه با خرید تشک رویا مدیکال ۲ می توانند یک محافط تشک رایگان هم دریافت کنند. این تشک همانند دیگر تشک ها گفته شده، در سایزهای متفاوت ساخته شده است و برای بوجود آوردن یک خواب با کیفیت بالا، بخوبی جریان هوا را تسهیل می کند و مناسب استفاده برای افراد میانسال و سالخورده می باشد. پس برای تهیه نمودن تشک رویا مدیکال ۲ از سایت ما دیدن کنید و آنرا با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X