تشک رویا مدیکال ۱

معرفی تشک رویا مدیکال ۱

شرکت رویا یکی از معتبرترین شرکت ها در تولید محصولات خواب خصوصا تشک ها می باشد این تشک ها در رده های مختلف جای گرفته اند برخی از فنرمفصل و متصل بهره میبرند و برخی فاقد از هرگونه فنر هستند ولی ما در این پست می خواهیم در مورد یکی از تشک های فاقد فنر بنام تشک رویا مدیکال ۱ سخن بگوییم. این نوع تشک به دلیل استفاده از اسفنج های با تراکم بالا در کنار قیمت مناسب جزء تشک های خوش قیمت و اقتصادی بازار محسوب می شوند به همین دلیل برای افرادی که قصد خرید تشک طبی را دارند، گزینه مناسبی می باشد.

تشک رویا مدیکال ۱ با ارتفاع ۲۷ سانتیمتر فاقد هرگونه فنر در اسکلت تشک می باشد و در ساخت آن از چندین لایه با اسفنج هایی با تراکم بالا ساخته شده است، قرارگیری این لایه های مختلف در شکل های مثلت و مربع در حفظ کارایی و شکل گیری بیشتر تشک رویا مدیکال ۱ نقش موثری دارد.

تشک رویا مدیکال ۱ از فناوری میکرو فنر پاکتی (سل پاکت) و ترکیب اسفنج های فشرده بهره می برد و همین امر باعث عمر طولانی تشک می شود.

برای تهیه نمودن تشک رویا مدیکال ۱ می توانید از وب سایت ما اقدام کنید و آنرا با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید و افرادی که به سفتی و نرمی یک تشک خواب نمره ای از ۱ تا ۸ اختصاص می دهند، می توانند به تشک رویا مدیکال ۱ ، نمره ای معادل ۵ بدهند. شرکت رویا این تشک را در سال ۱۳۹۵ روانه بازار کرد و در رده تشک های مدیکال رویا قرار گرفت یعنی سازه آن اسفنجی است.

تشک رویا مدیکال ۱ برای افرادی که عادت به خوابیدن روی سطوح نسبتا نرم را دارند گزینه ی مناسبی است، تشک رویا مدیکال ۱ علاوه بر سفت بودن دارای طبع گرمی ست زیرا هوا در سطح تشک به دلیل سازه اسفنجی قابلیت چرخش ندارد. از جمله ویژگی هایی که این محصول را به یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت رویا تبدیل کرده است شامل ساختار اسفنجی (طبی)، پارچه گرد بافت سه لایه، آنتی باکتریال، دارای ۵ سال ضمانت معتبر، ۲۷ سانتی متر ضخامت، دارای اسفنج مشبک سی ان سی، دارای فنر میکرو پاکت اسپپیرینگ، لایه ترموباند (عایق حرارتی) می باشد و ضمنا الیاف بکار رفته در ساخت این تشک از الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی می باشد.

پس نتیجه میگیریم که تشک های اسفنجی بعنوان یک تشک طبی، بیشتر در درمان بیماری های عضلانی و استخوانی به کار میرود و همچنین پزشکان برای سنین بالا و سالمندان نیز تشک رویا مدیکال ۱ را تجویز می کنند.

 

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X