تشک رویا بونل ۵

معرفی تشک رویا بونل ۵

تشک رویا بونل ۵ یکی دیگر از تشک های عرضه شده توسط شرکت رویا می باشد که با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات دنیا و مطابق با استانداردهای برتر تولید، بعنوان یکی از باکیفیت ترین و در عین حال ارزان ترین تشک های دنیا شناخته شده است. تشک رویا بونل ۵ مجهز به قابلیت ضدآب می باشد و اغلب برای نوجوانان پیشنهاد می شود و به علت تقسیم وزن بدن کاربر به صورت یکسان بر سطح تشک ، فرورفتگی در طول زمان بر سطح این تشک ایجاد نخواهد شد.

تشک رویا بونل ۵ به دلیل استفاده از فناوری فنرهای متصل به قطر ۲٫۲ میلیمتر به همراه فریم فلزی و قرارگیری فنرها در کناره‌ های تخت، مناسب برای وزن های متوسط تا پایین می باشد و این فنرها استحکام و مقاومت تشک را بالا میبرند و موجب عمر طولانی تشک می شود. بر همین اساس این تشک ها براساس اندام و وزن هر شخص، قالب و فرم مخصوص به بدن او را گرفته و از این رو بعنوان یک تشک نسبتا نرم شناخته شده است.

تشک رویا بونل ۵ همانند دیگر تشک های رویا در سایزهای مختلفی ساخته شده است ولی از نظر قیمت، یکی از ارزان قیمت ترین تشک های شرکت رویا محسوب می شود. با توجه به ویژگی های فوق تشک رویا بونل ۵ جزء تشک های فنری متصل قرار گرفته و قابلیت های آن با تشک های فنر منفصل متفاوت است. شرکت رویا معمولا با ۳ سال گارانتی و ضمانت، این محصول را به خریداران تحویل می دهد. میزان نرمی سفتی تشک رویا بونل ۵ عددی معادل ۲٫۵ می باشد و از قابلیت فریم فلزی و فنرهای تخت تقویتی در کناره ها بهره میبرد و قابل شستشو نمی باشد و ضمنا در برخی از هتل های لوکس قابل استفاده می باشد.

رویه نقش دوزی شده تشک رویا بونل ۵ متشکل از پارچه سه لایه، الیاف ضد حساسیت با قابلیت ارتجاعی و لایه ترموباند میباشد و استفاده از لایه مخصوص ترموباند در نقش دوزی رویه تشک رویا بونل ۵  کمک میکند تا جریان هوا به راحتی در سطح تشک تبادل گردیده و در نتیجه تشک رطوبت ناشی از تعریق بدن را کمتر به خود گرفته و یا سریعتر خشک شود. موکت ترموفلت از جمله مواردی ست که در لایه های تشک رویا بونل ۵ بکار رفته است و همین لایه جهت محافظت از رویه در برابر اسکلت فنری می شود و یک خواب راحت و آرام بخش را برای مشتریان فراهم می سازد. ارتفاع این تشک ۲۰ سانتی متر می باشد و با دارای بودن ویژگی های خاص، وزن بدن را بطور یکسان بروی سطح تشک پخش می کند و در مقایسه با دیگر تشک های بونل کم ارتفاع تر بوده است.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X