تشک رویا بونل ۴

معرفی تشک رویا بونل ۴

افرادی که بدنبال یک تشک مناسب برای خود هستند، می توانند از بین تشک های رویا، تشک رویا بونل ۴ را انتخاب کنند. این تشک با رنگ سفید روانه بازار شده است و برای افراد با سن متوسط و وزن پایین بهترین گزینه محسوب می شود تا حالتی نرمال را برای آنان ایجاد نماید و آنها می توانند تا سالیان دراز از آن استفاده کنند بدون اینکه در آن فرورفتگی رخ دهد و حداقل تا وزن ۸۰ کیلوگرم را تحمل می کند.

تشک رویا بونل ۴ با ارتفاع ۲۲ سانتیمتر یک تشک زیبا می باشد و از فناوری فنر متصل و فنر بونل بهره برده و با دارا بودن فریم فلزی و تراکم بالا در رده تشک های کاملا فنری جای گرفته است. تشک رویا بونل ۴ برای افرادی که تمایل به خوابیدن روی سطوح سفت را دارند مناسب می باشد. با خرید این محصول خواهید دید که در ساختار این تشک از سیستم فنری استفاده شده و این امر موجب جلوگیری از حرکت اضافی و آزار دهنده و در تشک می شود و پزشکان تشک رویا بونل ۴ را برای کسانی که از درهای عضلانی و ستون فقرات رنج میبرند، پیشنهاد میکنند.

یکی دیگر از مزایای تشک رویا بونل ۴ که جهت طولانی شدن عمر تشک می شود شامل ساختار لایه های باکیفیت و قابلیت ارتجاعی بالا می باشد این لایه ها از الیاف فشرده، الیاف ضد حساسیت و آلرژی، لایه های اسفنج، دیواره با فریم و ترموباند (عایق حرارتی) به همراه فنر با مفتول به قطر ۲/۲ میلی متر تشکیل شده است.

برای سطح خارجی تشک رویا بونل ۴ از پارچه ژاکارد (پارچه ای مرغوب و با کیفیت) استفاده شده است و این تشک در تسهیل جریان هوا نقش بسزایی دارد. میزان نرمی سفتی این تشک در مقایسه با دیگر تشک های شرکت رویا نرم تر است. پس بنابراین تشک رویا بونل ۴ برای افرادی که یک سطح نسبتا نرم را دوست دارند توصیه می شود و میتواند انتخاب خوبی باشد.

در ساخت تشک رویا بونل ۴ از لایه موکت ترموفلت استفاده شده است و این امر موجب محافظت از رویه در برابر اسکلت فنری و همچنین استحکام و راحتی بیشتر اسکلت می شود و لایه های قرار گرفته بروی این تشک متشکل از چندین اسفنج با تراکم بالا می باشد در ضمن افرادی که این محصول را خریداری می نمایند یک عدد محافظ تشک رایگان هم به آنها تحویل داده می شود قابل به ذکر است که این تشک از تکنولوژی مموری فوم و سل پاکت بهره نمی برد و قابل شستشو نمی باشد.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X