تشک رویا اولترا ۳

معرفی تشک رویا اولترا ۳

تشک رویا اولترا ۳ جزو تشک های یک طرفه توسط برند معتبر و معروف شرکت رویا (یکی ازشرکت های ایده آل در تولید محصولات خواب) می باشد و می توان آن را یکی از مناسب ترین تشک های موجود در بازار با تکنولوژی فنر منفصل بیان کرد، این فنرها از وجود هرگونه سر و صدایی جلوگیری می کنند. این نوع تشک از نظر ویژگی شباهت زیادی به تشک رویا اولترا ۴ دارد تنها فرق آنها در اینست که در ساخت تشک رویا اولترا ۳ به جای اینکه اسفنج ها در دو طرف تشک باشد، همه اسفنج ها در یک طرف تشک قرار گرفته اند که این امر باعث سفتی بیشتر تشک رویا اولترا ۳ شده است.

افرادی که تشک رویا اولترا ۳ را خریداری کرده اند حتما متوجه شده اند که در ساخت این محصول بجای استفاده از پد مموری فوم هوشمند، یک پد اسفنجی به ارتفاع ۲ سانتی متر استفاده شده است که قابلیت جدا شدن را نیز دارد و خریداران تشک رویا اولترا ۳ هر زمان که احساس کردند نیازی به سطح نرم روی تشک را ندارند، می توانند پد را از روی تشک بردارند. میزان نرمی سفتی تشک رویا اولترا ۳ عددی معادل ۵ می باشد. شرکت رویا برای جذب مشتریان خود، این نوع تشک را در تمام سایزهای استاندارد تولید کرده است و معمولا رنگ این محصولات سفید می باشد.

تشک رویا اولترا ۳ همانند دیگر تشک های اولترا از چندین لایه با تراکم بالا تشکیل شده است و به دلیل قرارگیری لایه ها روی فنر در یک طرف تشک، نیازی به پشت و رو کردن تشک در فواصل زمانی ۶ ماهه نمی باشد. تشک رویا اولترا ۳ با توجه به قابلیت های موجود، در رده تشک های طبی فنری قرار گرفته است و در مقایسه با دیگر تشک ها کمی سفتر و برای همه ی سنین مناسب و برای وزن های مختلف سازگار است.

رویه تشک رویا اولترا ۳ از پارچه گردبافت آنتی باکتریال و الیاف حساسیت با خاصیت ارتجاعی ساخته شده است. از جمله قابلیت های که در تشک رویا اولترا ۳ نهفته است شامل: قابلیت انطباق با وزن بدن در سطوح مختلف تشک به دلیل قرار گرفتن فنرها در بسته بندی پاکتی مجزا و لایه مخصوص دارای قابلیت تبادل جریان هوا برای تنفس بهتر می باشد، این لایه ها در برابر رطوبت و تعریق بسیار مقاوم هستند.

ارتفاع این محصول ۲۷ سانتیمتر می باشد و دارای پد نقش دوزی و پنبه دوزی شده می باشد. این تشک طبی و فنری رویا یک تشک مناسب برای کسانی که میخواهند از عوارض کمر درد جلوگیری کنند و اما اگر به دنبال یک تشک نرم، ارتفاع بیشتر و یا دارای مموری فوم هستید باید به مدل های دیگر مراجعه کنید گفتنی ست که در برخی از فروشگاه ها به همراه خرید تشک، یک عدد محافظ تشک رایگان هم ارائه داده می شود.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X