تشک رویا اولترا ۱

معرفی تشک رویا اولترا ۱

شرکت رویا همانند شرکت خوشخواب یک شرکت فوق العاده بی نظیر در عرضه انواع محصولات خواب می باشد، محصولاتی که شرکت رویا تولید می کند از لحاظ لایه بندی، فنر و پارچه بسیار با کیفیت هستند و به کشورهای همسایه صادر می شوند. یکی از تشک های رویا با ویژگی های منحصر بفرد، تشک رویا اولترا می باشد، این نوع تشک با درجه های ۴، ۳، ۲، ۱ در بازار عرضه شده است ولی ما در این قسمت می خواهیم در مورد تشک رویا اولترا ۱ توضیحات مختصری بازگو کنیم.

تشک رویا اولترا ۱ از تکنولوژی دبل کمپرس و سل پاکت بهره برده است و این امر باعث می شود که سطح تشک در یک همخوانی مناسب با آناتومی بدن به راحتی قوس های بدن را در نواحی مختلف پر کرده و بدن را بهترین حالت ممکن در روی سطح تشک قرار دهد به گونه ای که حداقل فشار روی ستون فقرات فرد وارد شود. همانطور که می دانید در ساخت تشک رویا اولترا ۱ از فنر های منفصل پاکتی (پاکت اسپلینگ) و صدها فنر کوچک استفاده شده است، این فنرهای انعطاف پذیر و جدا از هم هستند و ترکیب این دو نوع فنر، یک خواب بسیار آرام بخش را برای مشتریان بوجود می آورد.

تشک رویا اولترا ۱ همانند دیگر تشک های رویا براحتی جریان هوا را در سطح تشک عبور می دهد و این قابلیت را داراست که حالت طبیعی ستون مهره ها را حفظ کند و مناسب برای وزن های مختلف می باشد. تشک رویا اولترا ۱ را می توان یک تشک کاملا فنری دانست زیرا به دلیل استفاده از اسفنج های فشرده دارای سطحی نسبتا نرم و سفت بوده و بیشتر به افرادی پیشنهاد می شود که مشکلات ستون فقرات دارند.

تشک رویا اولترا ۱ در رده تشک های فنری با ارتفاع ۳۰ سانتی متر قرار گرفته است. الیاف بکار رفته در ساخت این نوع تشک دارای قابلیت ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی هستند. لایه های اصلی تشک رویا اولترا ۱ از الیاف و اسفنج فشرده و ترموباند (عایق حرارتی) به همراه فنر با مفتول به قطر ۲ میلی متر بوده و لایه های بالایی از اسفنج های با تراکم بالا و پارچه پنبه دوزی شده ساخته شده است و از لحاظ میزان سفتی و نرمی درجه ۵ را به خود اختصاص داده است.

از دیگر مزیت های فنر های منفصل در تشک رویا اولترا ۱ میتوان به قژقژ نکردن تشک در هنگام وارد آمدن فشار به آن اشاره کرد ضمنا این تشک قابل شستشو نمی باشد و از قابلیت مموری فوم هوشمند بهره نمیبرد و شرکت رویا از سال ۱۳۹۵ این تشک را به آخرین تکنولوژی به بازار عرضه کرد.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X