تشک کلاسیک خوشخواب

معرفی تشک کلاسیک خوشخواب

تشک کلاسیک خوشخواب از دسته تشک هایی هستند که از سازه فنر منفصل و ترکیب فنرهای بونل بهره میبرد و این امر موجب عدم انتقال ارتعاش، تراکم فنری و عمر بالاتر و حالت پذیری بهتر بدن در زمان خواب می شود و ضمنا این تشک بعد از چند سال استفاده، ظاهر زیبا و کیفیت بالای خود را حفظ کرده و حس نرمی بیشتری را به کاربر هدیه می دهد.

تشک کلاسیک خوشخواب (CLASSIC) از جدیدترین مدل تشک های جهان بوده که قابلیت های خاصی را شامل می شود. تشک کلاسیک خوشخواب دارای ۲۴ سانتیمتر ارتفاع بوده و به دلیل مجهز بودن به سیستم فنرهای میکرو پاکتی ۴ سانتی با فنرهای بانل، به یک تشک قابل قبول مبدل گشته است و این فنرهای منفصل بکار رفته در تشک کلاسیک خوشخواب به افزایش طول عمر تشک کمک کرده و باعث میشود لرزش های تخت به سمت دیگر منتقل نشود.

تشک کلاسیک خوشخواب دارای ویژگی های متعددی است که از جمله مهمترین آنها میتوان به لایه فنر میکرو، اسکلت فنری متصل، درجه سفتی متوسط رو به پایین، جلوگیری از سر و صدا، حالت گرفتن فنرها طبق حالت طبیعی بدن به دلیل جدا بودن فنر ها و … اشاره کرد. از آنجایی که این تشک از تکنولوژی پیشرفته و مدرن بهره میبرد باعث می شود که سطح تشک در یک همخوانی مناسب با آناتومی بدن به راحتی قوس های بدن را در نواحی مختلف پر کرده و بدن را در بهترین حالت ممکن در روی سطح تشک قرار دهد به گونه ای که حداقل فشار روی ستون فقرات فرد وارد شود.

تتشک کلاسیک خوشخواب مناسب برای افرادی ست که عادت دراز کشیدن بروی سطوح نرم را دارند و معمولا برای نوجوانان و کودکان تا وزن های متوسط و پایین (تا ۸۵ کیلوگرم) توصیه می شود و قیمت آن در مقایسه با دیگر تشک های خوشخواب مناسب تر است. تشک کلاسیک خوشخواب با توجه به قابلیت هایش جزو تشک های فنری و ارتجاعی با تراکم بالا جای گرفته است.

تشک کلاسیک خوشخواب از چندین لایه مختلف تشکیل شده است که این لایه های قرار گرفته بر روی هم شامل پارچه ژاکارد نقش دوزی شده، الیاف ضد حساسیت و آلرژی، ترموباند، اسفنج، فنر میکرو، اسکلت فنری متصل، فریم و لبه تقویت دیواره M می باشد. این تشک علاوه بر استفاده در منزل ها در هتل ها و مکانهای تفریحی هم استفاده می شود و تضمین ۵ سال کیفیت باعث خواهد شد تا خریداران این محصول با اطمینان خاطر بیشتری این مدل تشک خوشخواب را خریداری کنند.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X