تشک های کلاس مموری خوشخواب

معرفی تشک های کلاس مموری خوشخواب

تشک های کلاس مموری خوشخواب از سری تشک های فنر منفصل شرکت خوشخواب می باشد که از سری مدرن ترین تشک های ساخته شده در ایران است. بهره گیری از فنرهای منفصل در تشک های کلاس مموری خوشخواب، یک مزیت اصلی بحساب می آید که باعث شده سطح تشک در تمام نقاط بدون افت یکسان باقی بماند و طول عمر تشک نیز افزایش یابد. این تشک با ۷ سال گارانتی و ضمانت در اختیار مشتریان عزیز خواهد گرفت.

تشک های کلاس مموری خوشخواب در سایزهای مختلفی ساخته شده اند و معمولا قیمت آنها با توجه به سایزشان، متفاوت است. تشک های کلاس مموری خوشخواب با توجه به این که جز تشک های فنر پاکتی (منفصل) مخسوب میشود یک انتخاب مناسب برای افرادی ست که از دردهای ستون فقرات رنج می برند. افرادی که عادت به گذاشتن بالش در بین پاهای خود هستند با خرید این محصول دیگر نیازی به وجود بالش نخواهد بود زیرا تلفیق پاکت اسپرینگ و فوم هوشمند این تشک باعث می شود تا نقاط سنگین بدن پایین رفته و نقاط سبک وزن بدن بالا بماند در این حالت ستون فقرات در حالت ایستا قرار گرفته و از آسیب به کمر و مهره ها و ستون فقرات جلوگیری می کند.

مشخصات تشک های کلاس مموری خوشخواب

ارتفاع تشک های کلاس مموری خوشخواب ۲۸ سانتی متر میباشد و مناسب برای همه ی سنین و سلیقه هاست. این تشک تمام ارتوپدیک از درجه میزان سفتی نرمال برخوردار است و نرم بودن آن باعث آزار و اذیت نخواهد شد یعنی نسبت به تشک های بازار در درجه میانی سفتی قرار دارد. جنس پارچه بکار رفته در تشک های کلاس مموری خوشخواب از گردبافت ۱۰۰ درصد نخی بسیار نرم و لطیف می باشد و با نقش دوزی های زیبا طراحی شده اند.

تشک های کلاس مموری خوشخواب برای بوجود آوردن یک خواب آرام و راحت از چندین لایه مختلف تشکیل شده است که این لایه ها شامل پارچه گردبافت، الیاف ضد حساسیت، اسفنج رول، ترموباند، مموری فوم، موکت یا اسپاند باند، قاب اسفنجی و اسکلت فنر منفصل می باشد.

الیاف بکار رفته در ساخت این تشک آنتی استرس و ضد آنتی باکتریال می باشد و از بروز هرگونه حساسیت جلوگیری میکند. این لایه ها در دو طرف تشک بچشم می خوردند و هرچند وقت یکبار می توانید تشک را برعکس کنید پس اگر تشک نه نرم و نه سفت میخواهید که راحتی خواب شما را تضمین کند و حس آرامش را حین خواب به شما بدهد تشک های کلاس مموری خوشخواب به شما پیشنهاد میکنیم. البته باید به بودجه خود هم توجه کنید به هر حال تشک های کلاس مموری خوشخواب یک تشک لوکس به حساب می آید و قیمت آن نسبتا بالا است.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X