تشک فرست کلاس خوشخواب

معرفی تشک فرست کلاس خوشخواب

تشک فرست کلاس خوشخواب یکی دیگر از مدل های ارائه شده توسط شرکت خوشخواب می باشد که همانند دیگر تشک های خوشخواب در سایزهای مختلف ساخته شده است ولی قیمت آنها در مقایسه با دیگر تشک های طبی فنری ارزانتر و کمی نرم هستند و برای افرادی که تشک سفت دوست دارند، پیشنهاد نمی شود. تشک فرست کلاس خوشخواب بعنوان یک تشک فوق ارتوپدیک از مدلهای پر فروش و عامه پسند است که با توجه به ویژگی هایش راحتی هنگام خواب را برای اکثر افراد ایجاد میکند و قابلیت یشگیری از درد های کتف، کمر و شانه یکی از دلایلی ست که باعث فروش روز افزون آن می شود.

تشک خوشخواب مدل فرست کلاس با بهره بردن از سیستم فنر بانل، از دفرمه شدن سریع تشک ها، تاثیرات منفی و خوابیدگی تشک های خوشخواب جلوگیری می کند. در لایه های تشک فرست کلاس خوشخواب اسفنج و ریباند و فنر متصل قاب M استفاده شده است و از فنر پاکتی بی بهره است پس بنابراین تشک فرست کلاس خوشخواب لوکس ترین تشک شرکت خوشخواب می باشد و هر گونه ویژگی که به دنبالش باشید در این مدل گنجانده شده است.

تشک فرست کلاس خوشخواب با خاصیت طبی و فنری با هر نوع وزن بدن و هر شخص به صورت ویژه انطباق دارد. ارتفاع این تشک ۳۰ سانتیمتر و میزان نرم سفتی آن ۵ می باشد و میزان متعادلی را شامل می شود. این نوع تشک برای افراد با وزن متوسط و بالا توصیه می شود و تا وزن ۱۰۰ کیلوگرم را براحتی تحمل میکند. پارچه بکار رفته در ساخت این تشک، ژاکارد (پارچه ای بسیار مقاوم و با کیفیت) می باشد و اسفنج های استفاده شده در ساخت تشک فرست کلاس خوشخواب ، اسفنج رول و ویژه به همراه اسفنج بسیار مقاوم و با کیفیت یورولوکس می باشد. قاب آن از جنس فلز با قطر ۴ میل است و در تسهیل تبادل جریان هوا نقش موثری دارد.

از جمله قابلیت هایی که در تشک فرست کلاس خوشخواب بچشم می خورد شامل خاصیت ضد حساسیت، ضد باکتری، پارچه مقاوم دربرابر پرزدهی، عایق حرارتی و با خاصیت ضد ویروس می باشد و تاکنون افرادی که تشک فرست کلاس خوشخواب را خریداری کرده اند، راضی بوده اند و به آن امتیاز خوبی داده اند و دارای ۵ سال ضمانت می باشد. ضخامت زیاد و هچنین استفاده از لایه های با فشردگی و تراکم مناسب این تشک را در رده تشک های طبی فنری پددار قرار می دهد. پد این تشک مورد استفاده برای فصول سرد و گرم است بطوری که هر ۶ ماه یکبار تشک را پشت و رو باید کنید.

 

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X