تشک طبی پاکتی خوشخواب

معرفی تشک طبی پاکتی خوشخواب

تشک های خوشخواب مدل طبی پاکتی از تنوع خوبی برخوردار هستند و برای هر سلیقه و ویژگی خوابی محصولی برای ارائه نیز دارند. این تشک های استاندارد در اندازه های مختلف ساخته شده اند و این قابلیت را داراست که حالت طبیعی ستون مهره ها را حفظ کند. تشک طبی پاکتی خوشخواب به دلیل استفاده از ویژگی هایی همچون فنر پاکتی (فنر منفصل) و بهره مندی از لایه بندی قوی در کنار قیمت مناسب به یکی از پرفروش ترین تشک های خوشخواب تبدیل شده است. لایه بیرونی تشک طبی پاکتی خوشخواب با مواد پنبه ای ارگانیک یا الیاف پلی استر (متناسب با اعضای بدن) پوشیده شده است.

تشک طبی پاکتی خوشخواب با فنرهای پاکتی (منفصل) تضمین کننده ایجاد حالت پخش وزن بدن در سطح روی تشک میباشد. با خرید این محصول حتما متوجه خواهید شد که لرزش های غیر منتظره فنرهای معمولی در این تشک وجود ندارد و از تکان خوردن های غیر ارادی جلوگیری میشود و مناسب برای افرادیست که از دردهای عضلانی و کمر رنج میبرند. لایه های داخلی تشک طبی پاکتی خوشخواب از مواد با کیفیت ساخته شده و با گذشت زمان، تشک شکل و فرم اصلی خود را حفظ می کند و همچنین به دلیل استفاده از لایه ترموباند (عایق حرارتی) همانند دیگر مدل های شرکت خوشخواب از گرم شدن یا سرد شدن بیش از حد تشک در تابستان و زمستان جلوگیری می کند.

تشک طبی پاکتی خوشخواب جزو تشک های با درجه سفتی نسبتا بالا محسوب می شود. استفاده از این تشک محدودیت وزنی ندارد و برای تمامی وزن ها مناسب می باشد. اسکلت این تشک از سازه فنر منفصل یا پاکت اسپرینگ ساخته شده است و دو رویه می باشد به این منظور که از هر دو طرف این تشک می توانید استفاده کنید. ارتفاع تشک طبی پاکتی خوشخواب ۲۰ سانتی متر است و با ۵ سال ضمانت روانه بازار شده است.

افرادی که روی تشک های سفت، خواب راحتی دارند می توانند از تشک طبی پاکتی خوشخواب استفاده کنند. از جمله قابلیت هایی که در تشک طبی پاکتی خوشخواب دیده می شود شامل: عدم ایجاد صدای ناخوشایند، عدم افت فنر در طول زمان، عمر بهتر تشک به دلیل تراکم بالای فنر (۲۵۲فنر در هر متر مربع) و سیستم تنفس هوا است و قابل شستشو نمی باشد. لایه های قرار گرفته در تشک طبی پاکتی خوشخواب از پارچه ژاکارد، الیاف پلی استر با ترموباند، اسفنج رول ویژه، ترموباند و ترموفلت می باشد و  مهم ترین قابلیت آن برای مشتریان، شکل گیری تشک بر اساس ارگونومی بدن می باشد و ضمنا از قاب فلزی M دار هم بهره میبرد.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X