تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب

معرفی تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب

همانطور که می دانید ساخت محصولات خواب از جمله تشک ها روز به روز در حال پیشرفت می باشد و هدف آنها اینست که خواب خوب و راحتی را به مشتریان هدیه دهند. این شرکت های تولید کننده محصولات خواب در حال رقابت با همدیگر هستند که آخرین تکنولوژی مطرح شده در حال حاضر، در تولید تشک خوشخواب سوپر کلاس می باشد. تشک سوپر کلاس خود به دو نوع هارد HARD و سافت SOFT تقسیم شده است که هرکدام از آنها ویژگی های منحصر بفردی را شامل می شوند ولی ما در این پست می خواهیم درمورد تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب توضیحات مختصری را شرح دهیم تا به هنگام خرید بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید.

تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب همانند دیگر تشک های خوشخواب در سایزهای متفاوتی ساخته شده اند. این نوع تشک بر عکس دیگر تشک ها قابل شستشو با شامپو فرش می باشد و نیاز به نصب ندارد. تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب از چندین لایه مختلف تشکیل شده است که این لایه ها شامل مواد پنبه ای ارگانیک یا الیاف پلی استر می باشد، این مواد متناسب با پوست بدن ساخته شده است تا یک خواب واقعی را به شما هدیه دهد.

تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب به منظور پیشگیری از دردهای کمر و گردن از سیستم فنر منفصل یا سیستم فنر دوگانه بهره می برد و این امر باعث می شود که هر گونه حرکت روی سطح تشک را به سطوح دیگر منتقل نکند. ارتفاع این تشک ۲۶ سانتیمتر می باشد و مناسب برای همه سنین و سلیقه هاست. تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب مجهز به لایه عایق حرارتی و قاب M دار می باشد و این قاب موجب می شود تا لبه ای مستحکم و مقاومی داشته باشد و در لبه های تشک افت رخ ندهد.

تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب به دلیل استفاده از یک لایه ریباند با کیفیت بر روی فنرهای پاکتی و یا همان پاکت اسپرینگ حالت سفتی و یا به نوعی رو به سفتی بخشیده است پس کسانی که بدنبال یک تشک سفت و یا طبی فنری هستند، تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب را انتخاب کنند. با خرید این محصول خواهید دید که در ساخت این تشک از اسفنج های فشرده برای تراکم بالا و پارچه با کیفیت و مرغوب ژاکارد استفاده شده است ضمنا در ساخت تشک سوپر کلاس هارد خوشخواب از یک لایه الیاف فشرده به ضخامت ۳ سانتی متر در دو طرف تشک استفاده شده است و علاوه بر ایجاد سطحی سخت روی تشک باعث شکل پذیری بهتر بدن روی تشک می شود.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X