تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب

معرفی تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب

افرادی که بدنبال یک تشک مرقون به صرفه و دارای خواص طبی و فنری از بین تشک های خوشخواب هستند، می توانند از محصولات خواب ما، تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب را بپسندند. تشک خوشخواب مذکور برای وزن تا ۸۵ کیلوگرم یک تشک ارتوپدیک محسوب می شود و از ۵ سال تضمین کیفیت خوشخواب بهره می برد. تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب بر خلاف تشک سوپر کلاس هارد نسبتا نرم است و  برای نوجوانان و زوج های جوان نیز بهترین گزینه محسوب می شود که می توانند تا سالیان دراز از آن استفاده کنند بدون آنکه افت قابل ملاحضه ی در آن مشاهده کنند.

تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب همانند دیگر تشک های خوشخواب در سایزهای متفاوتی ساخته شده اند. این نوع تشک بر عکس دیگر تشک ها قابل شستشو با شامپو فرش می باشد و نیاز به نصب ندارد. تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب از چندین لایه مختلف تشکیل شده است که این لایه ها شامل مواد پنبه ای ارگانیک یا الیاف پلی استر می باشد، این مواد متناسب با پوست بدن ساخته شده است تا یک خواب واقعی را به شما هدیه دهد.

تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب به منظور پیشگیری از دردهای کمر و گردن از سیستم فنر منفصل یا سیستم فنر دوگانه بهره می برد و این امر باعث می شود که هر گونه حرکت روی سطح تشک را به سطوح دیگر منتقل نکند. ارتفاع این تشک ۲۶ سانتیمتر می باشد و مناسب برای همه سنین و سلیقه هاست. تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب مجهز به لایه عایق حرارتی و قاب M دار می باشد و این قاب موجب می شود تا لبه ای مستحکم و مقاومی داشته باشد و در لبه های تشک افت رخ ندهد.

تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب به دلیل استفاده از یک سیستم فنری پیشرفته یک سطح نسبتا نرم و سفت را برای کاربران فراهم می سازد که فنر داخل پاکت های پارچه ای به یکدیگر متصل گردیده و وزن شما در تمام سطوح تشک پخش میشود. پس کسانی که بدنبال یک سطح نرم و قابل انعطاف و ساختار میانی قوی هستند، تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب را انتخاب کنند. میزان سفتی در این تشک به مقدار متوسط می باشد.

با خرید تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب خواهید دید که در ساخت این تشک از اسفنج های فشرده برای تراکم بالا استفاده شده است. پارچه رویه این تشک از جنس گردبافت بوده که از جنس نخ هستند که با الیاف ضد حساسیت و با قابلیت ارتجاعی بالا نقش دوزی شده اند ضمنا در ساخت تشک سوپر کلاس سافت خوشخواب از یک لایه الیاف فشرده به ضخامت ۳ سانتی متر در دو طرف تشک استفاده شده است و علاوه بر ایجاد سطحی سخت روی تشک باعث شکل پذیری بهتر بدن روی تشک می شود.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X