تشک سوپر طبی خوشخواب

معرفی تشک سوپر طبی خوشخواب

تشک سوپر طبی خوشخواب محصول ۲۰۱۷ شرکت خوشخواب است که بی شک از آخرین تکنولوژی های شرکت خوشخواب بهره میبرد. همانطور که می دانید این تشک همانند دیگر تشک های شرکت خوشخواب در سایزها و رنگ های مختلف طراحی شده است و قیمت آنها متفاوت است. این نوع تشک در رده تشک های طبی و فنری قرار گرفته است ولی از نظر سفت بودن از تشک های فنری و آناهیتا بهتر است.

تشک خوشخواب مدل سوپر طبی با ارتفاع ۲۵ سانتی متر یک تشک زیبا و با کیفیت محسوب میشود و سیستم فنر بانل در این تشک باعث شده خیالتان از بابت فنر بندی این تشک راحت باشد. تشک سوپر طبی خوشخواب تحمل وزن تا ۱۱۰ کیلوگرم را دارد و با ۵ سال ضمانت راهی بازار شده است. پارچه مصرف شده برای تشک سوپر طبی خوشخواب مدل طبی سوپر از جنس ژاکارد بوده که از مقاومت بالایی برخوردار بوده است و درجه نرمی تشک سوپر طبی خوشخواب از نظر ما ۵٫۵ بوده که نشان دهنده میزان متعادل نرمی و سفتی سطحی این تشک می باشد.

تشک سوپر طبی خوشخواب را بیشتر برای افراد با وزن بالا و افرادی که عادت به دراز کشیدن روی تشک های سفت را دارند، توصیه می کنیم زیرا آن حالت متعادل، نیاز کاربران را برآورده می نماید و از بوجود آمدن دردهای کمر و ستون فقرات جلوگیری می کند ضمنا در هتل های لوکس هم از این نوع تشک استفاده می شود زیرا این تشک طبی از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی ساخته شده است.

تشک سوپر طبی خوشخواب به دلیل بهره بردن از عایق ترموفلت و ریباند در لایه های تشک، باعث می شود که وزن افراد را بطور یکسان در سطح تشک پخش کند و فشار روی یک نقطه از تشک متمرکز نشود و این ویژگی یک خواب راحت و بدون درد را به مشتریان هدیه می دهد. در ساخت این تشک از فنر های متصل استفاده شده است و لایه مموری فوم هوشمند در آن وجود ندارد و دور تشک کاملا با اسفنج پر شده است تا تشک شکل ظاهری خود را از دست ندهد و از فشار آمدن به لبه تشک جلوگیری نماید.

پس اگر تشک نه نرم و نه سفت میخواهید که راحتی خواب شما را تضمین کند و حس آرامش را حین خواب به شما بدهد این تشک به شما پیشنهاد می شود البته شاید قیمت این تشک کمی بالا باشد ولی ارزش خریدن را دارد، اگر چنانچه قصد خرید این تشک را دارید می توانید با ما تماس بگیرید و این تشک را فراهم کنید. از دیگر مشخصات این تشک طبی و فنری متوان به ضد حساسیت و ضد تعرق اشاره کرد.

 

 

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X