تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب

معرفی تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب

همانطور که می دانید شرکت خوشخواب در تولید انواع تشک های استاندارد با مدل های مختلف بسیار خوب فعالیت کرده است و تاکنون مشتریان را راضی نگه داشته است. یکی از مدل های جدید و پیشرفته، تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب می باشد. همانگونه که از نامش پیداست، لایه های این تشک با عنوان بیوریتمیک (BIORYTMIC) تشکیل شده اند و برای وزن های بسیار بالا (تا ۱۵۰ کیلوگرم) و کسانی که کمردرد دارند پیشنهاد می شود زیرا از یک سطح سفت ساخته شده است.

با توجه به آمار بدست آمده از این محصول، تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب مجهز به خاصیت درمانی هم می باشد زیرا از سنگ های معدنی خاص طبیعی ساخته شده است و این امر موجب می شود که عواملی همچون استرس های روزمره، کار سخت و خستگی های ناشی از کمبود خواب و اختلالات ارتباطی در سیستم داخلی بدن بهبود یابد. تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب در سایزهای مختلف ساخته شده است و در رده تشک های سفت خوشخواب قرار گرفته است.

پارچه بکار رفته در ساخت این تشک گردباف بیوریتمیک است و لازم بذکر است که سازنده این نوع پارچه کشور ترکیه می باشد. ارتفاع تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب ۳۰ سانتیمتر است و معمولا با ۵ سال گارانتی و ضمانت در اختیاز مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت. تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب از نظر سفت بودن، تقریبا شبیه به تشک های طبی می باشد. این تشک از فنر های متصل بهره برده است و لایه مموری فوم هوشمند در آن وجود ندارد و به دلیل استفاده از فنر پاکتی سطح تماس بدن با تشک افزایش یافته و باعث می شود فشار روی کل تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب تقسیم شود، که این تقسیم فشار افزایش گردش خون و شادابی بعد از خواب را به دنبال دارد.

ویژگی های تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب

از جمله ویژگی های نهفته شده در تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب می توان به این اشاره نمود که به کاربران کمک می‌ کند تا پر انرژی و سرحال از خواب بیدار شوند و شرایط عمومی و تعادل فیزیکی بدن را بهبود می‌ دهد و ضمنا نیز موجب کاهش استرس هم می شود. تشک بیوریتمیک سوپر خوشخواب معمولا با دو رنگ سفید و طوسی در بازار عرض شده است و متشکل از لایه‌ های الیاف ترموباند، اسفنج رول، الیاف، اسفنج، موکت، فنر پاکتی، قاب اسفنجی می باشد و این قاب اسفنجی موجب می شود تا افتادگی در تشک رخ ندهد

اگر به سفتی و نرمی یک تشک خواب نمره ای از ۱ تا ۸ اختصاص دهیم و عدد ۸ نشانه حالت سفت انواع تشک خوشخواب باشد، این مدل خوشخواب مدل بیوریتمیک سوپر، نمره ای معادل ۸ خواهد داشت. پس بنابراین مشتریان عزیز میتوانند تشک مدل بیوریتمیک سوپر را از وبسایت دکورخونه با تخفیف خریداری نمایند و یک روز عالی را با این تشک شروع کنند.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X