تشک باراباس خوشخواب

معرفی تشک باراباس خوشخواب

افرادی که بدنبال یک تشک ارزان قیمت برای ویلاهای خود هستند، می توانند از بین تشک های خوشخواب، تشک باراباس خوشخواب را انتخاب کنند. این تشک با ترکیبی از رنگ سفید و کرم روانه بازار شده است. تشک باراباس خوشخواب برای نوجوانان و زوجین بهترین گزینه محسوب می شود تا حالتی نرمال را برای آنان ایجاد نماید و آنها می توانند تا سالیان دراز از آن استفاده کنند بدون اینکه در آن فرورفتگی رخ دهد و حداقل تا وزن ۸۰ کیلوگرم را تحمل می کند.

تشک باراباس خوشخواب با ارتفاع ۲۴ سانتیمتر یک تشک زیبا می باشد و از فناوری ارتوپدیک بهره برده و با داشتن تراکم بالا در رده تشک های طبی فنری جای گرفته است. این نوع تشک برای افرادی که تمایل به خوابیدن رو سطوح سفت و یا بدون تحرک را دارند مناسب نمی باشد و با ۴ سال ضمانت در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت. با خرید این محصول خواهید دید که در ساختار این تشک از سیستم فنری بدون فاصله استفاده شده و این امر موجب جلوگیری از حرکت اضافی و آزار دهنده در تشک می شود.

تشک باراباس خوشخواب در سایزهای مختلفی ساخته شده و در هر تشک حدود ۲۰۰ فنر بکار رفته است و دارای یک نمد سفت ترموفلت می باشد و این امر باعث می شود تا وزن بدن بطور یکسان بروی سطح تشک پخش گردد. از جمله ویژگی هایی که باعث انتخاب تشک باراباس خوشخواب می شود شامل لایه بندی با کیفیت، تشکی نرم و راحت، فنربندی متصل، ۴ سال ضمانت و قابلیت ترموباند میباشد پس بنابراین تشک باراباس خوشخواب یک انتخاب مناسب برای کاربران مشکل پسند و کسانی که از مشکلات ستون فقرات و درد های استخوانی رنج می برند، می باشد.

یکی دیگر از مزایای تشک باراباس که جهت طولانی شدن عمر تشک می شود شامل ساختار لایه های باکیفیت می باشد این لایه ها از الیاف فشرده، الیاف ضد حساسیت و آلرژی، لایه های اسفنج، دیواره با فریم و ترموباند (عایق حرارتی) به همراه فنر با مفتول به قطر ۲/۲ میلی متر تشکیل شده است و برای سطح خارجی تشک خوشخواب باراباس از پارچه ژاکارد (پارچه ای مرغوب و با کیفیت)، فنر بونل و قاب M دار استفاده شده تا از فشار بر لبه های تشک بکاهد تا احیانا در استفاده از لبه های تشک افت چشمگیری نداشته باشد. میزان نرمی سفتی این تشک در مقایسه با دیگر تشک های شرکت خوشخواب نرم تر است. پس بنابراین تشک باراباس خوشخواب برای افرادی که یک سطح نرم را دوست دارند توصیه می شود و میتواند انتخاب خوبی باشد.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X