تشک ام بی ام خوشخواب

معرفی تشک ام بی ام خوشخواب

یکی دیگر از محصولات فوق العاده راحت و دو رویه توسط شرکت خوشخواب، تشک ام بی ام خوشخواب (MBM) می باشد. تشک ام بی ام خوشخواب در هافکس ۲۰۱۷ رونمایی شد و بعنوان مناسب ترین تشک در بین تشک های خوشخواب شناخته شد. تشک ام بی ام خوشخواب دارای فنرهای پاکتی است و کاربران با خوابیدن بر روی این تشک دیگر لرزشهای غیر متعارف تشک های بونل را احساس نمی کنند.

پارچه تشک ام بی ام خوشخواب همانند تشک بیوریتمیک سوپر از بیوریتمیک و گردبافت کاملا نخی ساخته شده است و انرژی که از خود متصاعد می کند، گذرگاه های انرژی بدن را برانگیخته نموده و با بهبود کانال های ارتباطی داخلی بدن، محیطی آرامش بخش را برای کاربران فراهم می سازد. سازنده این نوع پارچه، کشور ترکیه می باشد. ارتفاع تشک ام بی ام خوشخواب ۳۷ سانتی متر می باشد و در اندازه های مختلف ساخته شده است. تشک ام بی ام خوشخواب در رده تشک های طبی فنری قرار گرفته و برای همه ی سنین و سلیقه ها مناسب می باشد و تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم را تحمل میکند.

تاثیرات مثبت تشک ام بی ام خوشخواب در هنگام خواب و بعد از بیدار شدن بر کاهش استرس و شروع یک روز آرام پس از استفاده از این محصول می باشد پس می توانید این تشک را از ما با تخفیف خریداری کنید.

اگر به سفتی و نرمی یک تشک تختخواب نمره ای از ۱ تا ۸ اختصاص می دهید، این مدل تشک، نمره ای معادل ۵ خواهد داشت.

افرادی که تشک ام بی ام خوشخواب را تهیه نموده اند حتما با این موضوع مواجه شده اند که مجهز بودن این تشک به فنرهای پیشرفته باعث جلوگیری از تکان خوردن های غیر ارادی میشود و یک حالت استاندارد محافظت از ستون فقرات را ایجاد میکند. در ساخت این نوع تشک از آخرین تکنولوژی پیشرفته استفاده شده است تا ماندگاری تشک بالا رود و از گود افتادن تشک در سالهای استفاده جلوگیری شود ضمنا این تشک با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته باعث می شود تا چند سال ظاهر زیبای خود را حفظ کند.

این نوع تشک از شرکت خوشخواب از قابلیت مموری فوم در دو سمت تشک برخوردار می باشد. حال می خواهیم بدانیم مموری فوم چه خاصیتی به همراه دارد؟ مموری فوم در صنعت هوا فضا، تولید کفش و بالش استفاده میشود و به دلیل حالت کشسانی این نوع اسفنج از فشار معکوس وزن به بدن جلوگیری میشود. از جمله مزیت های این مموری فوم میتوان به رفع خستگی و ریلکس نمودن عضلات اشاره کرد.

ویژگی های تشک ام بی ام خوشخواب در مقایسه با دیگر تشک های خوشخواب مجهزتر و پیشرفته تر هستند که از جمله مهمترین آنها میتوان به مواردی همچون پارچه با خاصیت انرژی زا بیوریتمیک، پارچه ضد حساسیت، آنتی باکتریال و آنتی استرس، روکش سه لایه نقش دوزی شده گردبافت، لایه بندی بسیار قوی، دارای قاب فومی، ضخامت زیاد و … اشاره کرد.

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X