تشک آلینا طبی خوشخواب

معرفی تشک آلینا طبی خوشخواب

یکی از بهترین و با کیفیت ترین تشک های طبی تولید شده بدون فنر توسط شرکت خوشخواب، تشک خوشخواب مدل آلینا می باشد که با مناسب ترین قیمت ساخته شده است. این تشک از لحاظ ساختاری مشابه تشک آناهیتا می باشد. تشک آلینا طبی خوشخواب از تراکم بالا بهره میبرد و این امر موجب عمر طولانی تشک می شود. تشک آلینا طبی خوشخواب از لایه های اسفنج فشرده ای استفاده شده است، تا به آن یک حالت نرمال ببخشد یعنی نه سفت است و نرم.

مشخصات تشک آلینا طبی خوشخواب

تشک آلینا طبی خوشخواب در اکثر شهرها یافت می شود و قیمت آنها متناسب با سایزشان، متفاوت است و معمولا برای افرادی که دارای وزن بالا هستند و عادت به دراز کشیدن بروی تشک های سفت و طبی را دارند، گزینه ی مناسبی است. ارتفاع این محصول ۲۱ سانتیمتر می باشد و جزو تشک های استاندارد بشمار میرود. لایه های قرار گرفته بروی این تشک از پارچه ژاکارد، الیاف، اسفنج رول، ترموباند، موکت و اسفنج ساخته شده است و از ویژگی های ظاهری آن میتوان به پارچه ی ضد حساسیت و آنتی باکتریال ژاکارد و روکش سه لایه و … اشاره کرد.

تشک آلینا طبی خوشخواب مجهز به لایه ترموباند (عایق حرارتی) می باشد و از گرم شدن یا سرد شدن بیش از حد تشک در تابستان و زمستان جلوگیری می کند و از قاب فومی بهره میبرد پس اشخاصی که از کمر درد و خستگی بدن رنج میبرند، در تهیه این تشک هرچه زودتر اقدام کنند تا ستون فقرات آنها به صورت مناسب و استاندارد قرار بگیرد. درجه سفتی تشک آلینا ۵٫۵ است.

مزایای تشک آلینا طبی خوشخواب

از جمله مزیت هایی که تشک آلینا طبی خوشخواب را بعنوان یک تشک استاندارد و خوب تبدیل کرده است شامل:

  1. تقسیم وزن بدن به صورت یکسان در تمام سطح تشک
  2. جلوگیری از فرو رفتن بدن به داخل تشک
  3. جلوگیری ازانتقال حرکت از نقطه ایی به نقطه دیگر
  4. هم راستا نمودن ستون فقرات با سر وگردن درهنگام خواب
  5. مناسب استفاده تا وزن ۱۰۰ کیلو گرم
  6. پیشگیری از دردهای کمر وستون فقرات و …

این نوع تشک طبی با ۳ سال ضمانت روانه بازار شده است و مناسب برای همه ی سنین و سلیقه ها می باشد.

تشک آلینا طبی خوشخواب جریان هوا را بخوبی تسهیل کرده و منجر به خوابی راحت میگردد و اسفنج های استفاده شده در این تشک از بهترین نوع اسفنج میباشد که پس از گذشت چند سال از استفاده از آن شکل و کیفیت خود را از دست نمی دهد. با توضیحات گفته شده این محصول، مناسب کاربران مشکل پسند می باشد.

 

جهت مشاوره و سفارش تماس بگیرید ۲۸۴۲۸۷۷۱-۰۲۱

نظر خود را بگذارید

Your email address will not be published.

0

بالا

X